Apartments Royal – Budwa, Czarnogóra

Apartments Royal – Budwa, Czarnogóra

Czarnogórska baza noclegowa jest podobna do tej w Chorwacji – wielkie hotele stanowią tutaj mniejszość, większość noclegów zapewniają tutaj prywatne pensjonaty i apartamenty. Taki układ ma korzystny wpływ na walory wizualne małych uroczych miasteczek z których nie straszą wysokimi hotelami stojących w linii przy plaży.

Apartament Royal choć trudno było znaleźć w półmroku był całkiem dobrze oznakowany, brak neonów zmylił naszą ekipę. Mimo później godziny recepcja była wciąż czynna – recepcja czyli właściciel siedzący na tarasie popijający drinka i palący papierosa okazał się mimo braku znajomości języków obcych przemiłym człowiekiem, bez pośpiechu wydał nam klucze i zaprowadził do apartamentu, ten okazał się być niewielki ale za to świeżo po remoncie.

Pokój wyposażony był w całkiem sporej wielkości taras którego widoki nie potrafi oddać żadna fotografia, ten widok ukazał nam się dopiero rankiem kiedy wzeszło słońce. Apartamentowiec usytuowany był w zielonej dolinie, związku z tym wokół rozpościerał się piękny krajobraz.

Najbliższa plaża znajduje się niecałe 3 kilometry na południe, w okolicy niestety brak lokali usługowych oraz sklepów. W obiekcie było ogólnodostępne wifi oraz wiele miejsc parkingowych.

Nasza ocena: 9,5

Ocena na Booking.com: 9,7

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *